Laminacja brwi

Laminację brwi stanowi element kompleksowego zabiegu ujarzmiającego i porządkującego włoski brwi. Oprócz zachwycającego efektu wzmocnionych, regularnych brwi oraz efektu wizualnego, włoski zostają wzmocnione i zregenerowane przy udziale zawartej w preparacie keratyny. Keratyna dodatkowo chroni je przed wysuszaniem, łamaniem, promieniowaniem UV czy szkodliwym działaniem niektórych kosmetyków.

Laminacja cechuje się niskim ryzykiem podrażnień, dlatego nadaje się dla większości osób. Klientki z bardzo wrażliwą skórą wokół oczu mogą odczuwać lekki dyskomfort w trakcie trwania zabiegu.

Laminacja brwi z koloryzacją

Zabieg laminacji możemy połączyć z koloryzacją i regulacją dzięki czemu uzyskujemy kompleksową metamorfozę brwi!

laminacja brwi

Wskazania do laminacji brwi:

  • cienie brwi
  • nieregularnie ułożony włoski w brwiach
  • Niewymodelowana linia brwi

Przeciwskazania do laminacji brwi:

  • wszelkie zmiany w okolicy oczu: jęczmień, alergia, zapalenie spojówek, uszkodzenie rogówki, infekcje oczu oraz skóry wokół nich
  • nadwrażliwość oczu
  • chemioterapia

Jak wygląda zabieg laminacji brwi?

Przed zabiegiem kosmetolog dokładnie oczyszcza brwi z makijażu i innych substancji, aby zapewnić odpowiednie przygotowanie skóry. Stosuje specjalistyczne szampony do tego celu. Następnie, na brwi nakładane są specjalne preparaty, które nawilżają i odżywiają włoski. Preparaty te pozostają na brwiach przez określony czas, aby włoski odpowiednio się zregenerowały. Kolejnym krokiem jest laminowanie brwi, czyli ustawianie włosków w odpowiednim kierunku, aby uzyskać pożądany efekt gęstych, ułożonych brwi. Ostatnim etapem zabiegu jest wykonanie makijażu brwi, który podkreśli efekt laminacji i nada brwiom jeszcze większej wyrazistości.

Efekty laminacji brwi

  • wymodelowane i uporządkowane brwi
  • wyrazisty kolor i kształ brwi

Przez pierwszą dobę od zabiegu włoski mogą być posklejane przez preparaty keratynowe, jednak następnego dnia uzyskujemy oczekiwany, finalny efekt zabiegu.
Zaletą laminacji brwi jest niskie ryzyko podrażnień. Tylko osoby z bardzo wrażliwą skórą wokół oczu mogą poczuć dyskomfort. Kosmetyki używane podczas zabiegu w profesjonalnych gabinetach są przebadane i nietoksyczne, ponadto żaden z nich poza klejem, nie jest stosowany bezpośrednio na skórę.

Laminacja brwi: sprawdź ceny zabiegów

Aktualne ceny laminacji brwi znajdziesz w naszym cenniku.